Doskonały mecz reprezentacji Czech - porażka drużyny narodowej Polski w pierwszym spotkaniu eliminacyjnych zmagań do Euro 2024!

Ubiegłe mistrzostwa świata w wykonaniu piłkarskiej polskiej reprezentacji nie były zbyt udane. Polscy gracze oczywiście byli w stanie wywalczyć awans do pucharowej fazy, jednak nie wszystkim podobał się styl, w jakim tego dokonali. Kibice futbolu z Polski zgodnie uważali, iż jest konieczna zmiana na stanowisku trenera. I między innymi z tego powodu prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezary Kulesza podjął decyzję o zakończeniu umowy z Czesławem Michniewiczem. Fernando Santos został kolejnym szkoleniowcem piłkarskiej polskiej reprezentacji, a jego pierwszym poważnym rywalem była kadra Czech. To było pierwsze spotkanie w eliminacyjnych zmaganiach do Euro 2024 i niezwykle istotne było to, aby zatriumfować.

Nastroje w kadrze Polski Przed pierwszym gwizdkiem sędziego były dobre, lecz weryfikacja nadeszła naprawdę szybko. Już po trzech minutach spotkania narodowa drużyna Czech bowiem zdołała zdobyć dwie bramki. Zarówno dla zawodników, jak i sympatyków zebranych na trybunach w Pradze był to gigantyczny szok. Od pierwszych minut zawodnicy zespołu Czech wyglądali dużo lepiej od naszych zawodników i nie wiele wskazywało na to, że w drugiej części się to odmieni. Drużyna narodowa Polski grała nieco lepiej w drugiej połowie tego spotkania, jednakże to gracze z Czech zdobyli gola numer 3. Kuchta Jan był zdobywcą trzeciej bramki w 64. minucie starcia. Gracze drużyny Polski udało im się zdobyć jedynie jednego gola na trzy minuty przed końcem meczu. Ten pojedynek w wykonaniu zespołu Polski był tragiczny i warto to zaznaczyć. Portugalski trener Santos na pewno nie w ten sposób debiut w kadrze narodowej Polski. Narodowa drużyna Polski w drugim starciu eliminacji mierzyć się będzie z albańską reprezentacją narodową. Z całą pewnością w tym spotkaniu drużyna polska musi zdobyć trzy punkty.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz