To smutne, że żyjemy w czasach, w jakich coraz to donośniej mówi się o zagładzie życia na Ziemi - brak wody oraz wyniszczenie ekosystemu to palące problemy, z którymi powinniśmy mierzyć się już dziś. W jaki sposób rozpocząć metamorfozę? Od prywatnego domu, wykorzystując to, co każdego dnia przynosi nam przyroda. Z takim podejściem powstał portal domiwoda.pl, w jakim znajdą Państwo najróżniejsze urządzenia oraz technologie do efektywnego gospodarowania deszczówką. Na łamach witryny opisujemy rozwiązania do ogrodu, domu, biur, fabryk, gospodarstw rolnych i przemysłu - jakiekolwiek akcesorium, system czy zasobnik na wodę to szansa, żeby pomóc planecie, polepszyć komfort naszego życia oraz co najistotniejsze - przysłużyć się przyrodzie. Eko to także niższe rachunki za wodę, to taka wisienka na torcie dla ludzi, którzy otwarci są na ekologiczne pomysły i chcą wykorzystywać dobrodziejstwa natury, które wprost lecą z nieba.


Internetowy sklep domiwoda.pl stosuje najświeższe zdobycze techniki, oferując zajmujące, przetestowane oraz atestowane systemy używające wodę deszczową, zasobniki na wodę (podziemne i naziemne), kompostowniki, rekuperatory i wszystko to, co wolno z powodzeniem wykorzystać w ogrodzie. Gdzie wolno zamontować wskazane urządzenia? Dosłownie wszędzie - ogród, działka, lokal mieszkalny, gospodarstwo agrarne i wiele więcej - wszędzie tam, gdzie żyjemy i w jakim miejscu jest dostęp do deszczówki. Domiwoda.pl łamie także stereotypy mówiące, że skomplikowane systemy gospodarki hydrologicznej wolno montować wyłącznie w wielkich gospodarstwach agrarnych - propozycja marki skierowana jest także dla osób prywatnych oraz domowników, jacy chcą zakupić oraz zainstalować mniejsze urządzenia do prywatnego użytku - na witrynie znajdują się właściwe kategorie, w których zamieszczone są sprzęty, gotowe systemy pozyskiwania wody lub również ekologiczne rozwiązania i inwestycje, jakie pozwolą sukcesywnie pozyskiwać, składować i filtrować wodę deszczową.


zbiornik na wodę 2000l www domiwoda pl


Eksperci z domiwoda.pl pomagają także w uzyskaniu dofinansowania na wskazane systemy i instalacje ekologiczne, które wykorzystają deszczówkę. Proces zdobywania dodatkowych finansów od rządu bądź też UE na instalacje ekologiczne może być skomplikowany i czasochłonny - zachęcamy do sprawdzenia pomocy, wystarczy przekazać projekt dofinansowania dla domiwoda.pl, aby zawodowcy zajęli się wszystkim od A do Z. Wspólnie z dobrym zaangażowaniem i zmianami w obrębie własnego środowiska jesteśmy w stanie oszczędzić planetę - zapraszamy do zaznajomienia się z pełną propozycją, a w razie wątpliwości - zachęcamy do bezpośredniego kontaktu!

Brak komentarzy

Zostaw komentarz