Po raz pierwszy jeden z najpopularniejszych i największych festiwali w naszym kraju, odbył się jako Pol'and'Rock Festival. Dawny „Przystanek Woodstock”, noszący tę nazwę od 1995 roku, musiał zmienić ją poprzez względy prawne. Tegoroczny "najpiękniejszy festiwal świata" odbył się 24 raz. Już 15 raz Pol'and'Rock Festival organizowany jest w Kostrzynie nad Odrą i co roku przyciąga ogromne tłumy fanów muzyki i magicznego klimatu tego wyjątkowego festiwalu.

Droga, którą przebył Pol'and'Rock Festival jest długa, a festiwal zmieniał się i zwiększał swoją jakość z biegiem lat. Na jego rozwój miało wpływ nie tylko coraz większe zainteresowanie fanów muzyki, ale również, rosnąca liczba sponsorów festiwalu. Dzięki temu festiwal wydłużył liczbę dni z pierwotnych dwóch na trzy, powiększyła się liczba występów zagranicznych artystów oraz liczba fanów muzyki zainteresowanych tym eventem. Od wielu lat liczba fanów "woodstocku" waha się między 300 a 750 tysięcy. Festiwal jest całkowicie darmowy, a porządku pilnują odpowiednie służby, mocno wspierane nazywanych „Pokojowym Patrolem”.

Pol'and'Rock Festival wiele razy nominowany był do konkursów wyłaniających najlepsze europejskie i światowe festiwale. Jego organizacja odbywa się na najwyższym poziomie. Jednak uczestnicyszukają czegoś więcej niż tylko dobrej organizacji. Osoby, które od lat uczestniczą w Pol'and'Rock Festival cieszą się przede wszystkim niezwykłym, panującym na nim, klimatem i atmosferą wypełnioną wzajemną akceptacją i radością. Dawny "woodstock" jest miejscem, pozwalającym na bezpieczną i przyjazną zabawę przy pięknej muzyce. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, która organizuje wiele warsztatów i spotkań, festiwalowicze mogą porozmawiać z ciekawymi osobami, zrelaksować się dzięki medytacji lub pogłębić wiedzę z wielu dziedzin nauk.

Możesz być pewny – warto przeżyć choć raz cudowne chwile wraz z innymi fanami muzyki i festiwalowego klimatu. Istnieje duża szansa, że jadąc tam po raz pierwszy, zakochasz się w wyjątkowej atmosferze i powrócisz na Pol'and'Rock w następnym roku!

Tagi: Wakacje

Brak komentarzy

Zostaw komentarz