Program TVN o chwytliwej nazwie Top Model to od wielu lat stały punkt ramówki przygotowanej na jesień w stacji, gdzie uczestnicy rywalizują o tytuł Next Top Model. Odpowiedzialna za sukces jest Joanna Krupa jak i również rozpoznawalne jury, które gromadzi przed ekranem dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów. Do tego pojawia się gościnnie kilka rozpoznawalnych osób w świecie mody, jak redaktorki pism, znane modelki oraz fotografowie światowej sławy.

W ramach tego sezonu konkurować ze sobą będzie 14 osób, wśród których znalazły się także osoby ze specjalnymi biletami - srebrnym i złotym. Bilet w kolorze złota przyznawany jest przez sędziów osobie, która posiada rzeczywiste możliwości do zostania modelem lub modelką, w skutek czego owy uczestnik bezpośrednio znajdzie się w domu Top Model. Z kolei bilet w kolorze srebra jest głosem internautów, którzy oddali głos swojego ulubieńca, który nie musi przechodzić castingów i automatycznie trafia na bootcamp, czyli następny etap.

Jakie jest założenie programu Top Model?

Top Model daje opcję rozwinięcia się oraz poznania "od kuchni" świata modelingu, dlatego w każdym sezonie zgłasza się spora ilość zainteresowanych osób. Co tydzień uczestnicy wykonują różne zadania, które będą sprawdzać, czy odnajdą się oni w w pełnym wyzwań świecie mody. Rolą jury jest ocena ich postępów i zadecydowanie o tym, który z zawodników odpada w danym odcinku. Dana jest jeszcze opcja powrócenia do programu po wyeliminowaniu, dzięki wpływowi Michała Piróga, którego zadaniem jest obserwacja panelu zza kulis, oferując wsparcie i pocieszenie dla uczestników. Nagrodą jest podpisanie kontraktu z agencją modelek jak i sesja fotograficzna na okładkę dla miesięcznika "Glamour". W najnowszym sezonie dowiemy się, który z nich stanie się kolejnym zwycięzcą programu Top Model. O ten tytuł konkuruje dużo ciekawych modeli i modelek, w związku z tym z pewnością warto jest oglądać na bieżąco emitowane odcinki.

Tagi:

Brak komentarzy

Zostaw komentarz